KIERMASZ ŚWIĄTECZNY!!!
Pragnę przekazać gorące podziękowania Rodzicom, Uczniom, Absolwentom, szanownym Gościom, całemu Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za pomoc w organizacji KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO 2018r. Impreza ta będąca tradycją naszej szkoły łączy całą społeczność w pomocy najbardziej potrzebującym. W tym roku dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie m.in. na rzecz Domu Chleba, Fundacji na rzecz Hospicjum św. Łazarza oraz na dofinansowania dla naszych uczniów. Z wielką przyjemnością informuję, iż uzbieraliśmy kwotę 4913zł, sama kawiarenka zarobiła 1230zł. Jeszcze raz gorąco dziękuję Dyrektor Szkoły Iwona Kapołka.

Dziennik elektroniczny - najważniejsze informacje.

Uwagi - dział w modyfikacji !!! - admin!!!

Dyrekcja Gimnazjum nr 16 informuje, że z dniem 2 września 2013 został wprowadzony dziennik elektroniczny. Bezpłatna informacja o zachowaniu i postępach w nauce dostępne będą na dotychczasowych zasadach. Dodatkowo bezpłatnie rodzic będzie mógł: Wymieniać informację z wychowawcą i innymi nauczycielami bez konieczności konfigurowania skrzynek pocztowych lub wypełniania skomplikowanych formularzy. Odczytywać ogłoszenia szkolne, przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń, korzystać z pomocy technicznej. Istnieje możliwość dobrowolnego rozszerzenia funkcjonalności konta o zdalny dostęp do informacji o frekwencji dziecka i bieżącym ocenianiu.

REGULAMIN FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO
w Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego w Krakowie