Szanowni Rodzice, 8 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 33 bezterminowo rozpoczyna się strajk nauczycieli. Szczegółowe informację zostaną przesłane do Państwa przez dziennik elektroniczny. Komitet Strajkowy.

Egzamin gimnazjalny 2019
Informacje dla rodziców i uczniów >>>
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych - prezentacja >
Rada Dzielnicy V Kraków - Krowodrza oraz Szkoła SP 33/Gim 16 w ramach projektu "MOCNI BEZ PRZEMOCY" organizuje konkursy: literacki, plastyczny i fotograficzny. Regulaminy konkursów dostępne na stronie szkoły oraz w bibliotece szkolnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

PEDAGOG SZKOLNY – KONTAKT:

telefon: 12 633 13 83 wew. 13
telefon kom: 660 637 396