KIERMASZ ŚWIĄTECZNY!!!
Pragnę przekazać gorące podziękowania Rodzicom, Uczniom, Absolwentom, szanownym Gościom, całemu Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za pomoc w organizacji KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO 2018r. Impreza ta będąca tradycją naszej szkoły łączy całą społeczność w pomocy najbardziej potrzebującym. W tym roku dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie m.in. na rzecz Domu Chleba, Fundacji na rzecz Hospicjum św. Łazarza oraz na dofinansowania dla naszych uczniów. Z wielką przyjemnością informuję, iż uzbieraliśmy kwotę 4913zł, sama kawiarenka zarobiła 1230zł. Jeszcze raz gorąco dziękuję Dyrektor Szkoły Iwona Kapołka.

PEDAGOG SZKOLNY – KONTAKT:

telefon: 12 633 13 83 wew. 13
telefon kom: 660 637 396