.

...............................................MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY 2014/2015

.................................................... 11 laureatów i 49 finalistów.

Do końca wakacji pozostało: 1.09.2015 9:00 28 Dzień

Ilość odwiedzin329527

Konkurs Tematyczny

„Wielcy Polacy – Wybitni generałowie”

Konkurs dla uczniów kl. IV-VI szkół podstawowych województwa
małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015

Przeprowadza Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego, ul. Stanisława Konarskiego 2
30-049 Kraków na zlecenie Małopolskiego Kuratora Oświaty.

We wtorek 28 kwietnia w Muzeum Armii Krajowej  im. ge. Emila Augusta Fieldorfa - Nila  miało miejsce uroczyste zakończeniu konkursu tematycznego
„Wielcy Polacy-wybitni generałowie” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych województwa małopolskiego.
Wśród dostojnych gości znaleźli się senator Bogdan Klich, przedstawiciel Kuratorium Oświaty Wincenty Janowiak oraz  p. Leszek Zachuta, członek rodziny Generała Nila.
Przede wszystkim jednak nagrodzono Laureatów konkursu oraz ich Opiekunów. Serdecznie gratulujemy tytułów i i podziwiamy  pracę, włożoną  w ich uzyskanie.

Uroczystość prowadziły Uczennice klasy II c - bardzo dziękujemy za nienaganną pracę.

< Etap wojewódzki wyniki punktowe >

< Lista laureatów >

<Schemat oceniania - etap wojewódzki>

<Pytania - etap wojewódzki>

Komunikat - III etap wojewódzki >>

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego >>

Wyniki etapu rejowego >>

Schemat oceniania etap rejonowy >>

Pytania - etap rejonowy >>

Wyniki etapu szkolnego >>

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego >>

Schemat oceniania etap szkolny >>

Pytania - etap szkolny >>

Komunikat nr 3

Komunikat nr 2

Komunikat nr 1

Do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU załącznik nr1 >>>

Załącznik nr 2 >>>

Załącznik nr 3 >>>

Załącznik nr 4 >>>

Załącznik nr 5 >>>

Załącznik nr 6 >>>

Załącznik nr 7 >>>

Organizator konkursu Monika Pawica e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Obsługa informatyczna Tomasz Bolek e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: piątek, 15 maja 2015 11:22